Najpopularniejszy masaż

Ultradźwięki

Jest to zabieg wykorzystujący fale mechaniczne podłużne. Jest całkowicie bezbolesny. Regularne stosowanie przynosi niesamowite efekty, łagodząc wiele dolegliwości. Ultradźwiękami nazywa się fale akustyczne charakteryzujące się częstotliwością drgań. Drgania przenoszone są z jednej cząsteczki na drugą odpowiadają za powstanie podłużnej fali mechanicznej. Dzięki czemu dochodzi do mikromasażu tkanek.

Pojawiający się dodatkowo efekt cieplny wywołuje wzmożoną dyfuzję wewnątrz komórki oraz przestrzeniach międzykomórkowych. Ponadto dochodzi do nasilenia procesów utleniania oraz poprawia się ukrwienie. Regularne poddawanie się zabiegowi z ultradźwiękami zmniejsza dolegliwości bólowe oraz łagodzi stany przeciwzapalne. Działa rozluźniająco na mięśnie co sprawdza się w przypadku intensywnie trenujących sportowców.

Ponadto zabiegi mogą przyśpieszać gojenie się ran. Przyczyniają się także do zwiększenia rozciągliwości tkanki łącznej, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w gojeniu blizn, przykurczów czy zwłóknieniach mięśni. Działając przekrwiennie pobudzają tkanki do regeneracji. Jednocześnie działają rozszerzająco na naczynia krwionośne.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
ultradźwieki dębica